dočasne mimo ?

4. července 2015 v 23:05 | Posted by: Clove
Zdravím, ľudia, ohlasujem sa len tak narýchlo, pre tých, ktorí ešte sledujú túto stránku. Ospravedlňujem sa za neaktivitu, a za to, že neodpisujem tým pár cteným ľuďom, ale jednak som vyčerpaná, a jednak denne veľa času na internete netrávim. Ani nemám ako, popravde. Doslova sa zo mňa stáva niekto iný, kto nenachádza čas na svoje predošlé záľuby a koníčky, a kto si už nemôže dovoliť písať tak, akoby chcel. Internet nám doma nefunguje, a aj keby, doma mi ostáva čas na iné veci. Neviem, koľko noviniek majú moje dve kočky, a ani si to nechcem vedieť predstaviť. Prajem vám krásne leto, užite si ho čo najviac, ak už nič iné, aspoň veľa čítajte, kreslite - čokoľvek - len si to užívajte. Nech sa vám krásne darí, a oddychnete si od školy. Zatiaľ nevidím dôvod, prečo sa sem vracať, a ani nemám na to chuť. Možno niekedy sem zasa prídem, dám vám vedieť. Do tej doby sa majte krásne, a ospravedlňujem sa všetkým, ktorým na tomto blogu alebo na mne niekedy záležalo. Ak chcete, na asku z času na čas budem, tam tie dôvody akosi stále vidím. Majte sa krásne.


 


Komentáře

1 Darin Darin | Web | 4. července 2015 v 23:15 | Reagovat

Taky si užij léto :)

2 Katie* Katie* | Web | 6. července 2015 v 19:32 | Reagovat

Jenom si užívej a vychutnávej si fakt, že už tolik času netrávíš na internetu a věnuješ se jiným koníčkům ;) Doufám, že mě tohle taky v budoucnu čeká, protože já zatím prázdniny trávím fakt jen u počítače... Dobře čtu i knížky, ale naše knihovna teď bude do 20.7. zavřená :/ No ale pak tam vtrhnu. Zatím si aspoň připravuju maturitní témata k němčině a angličtině - od čtvrtka mi začne doučování němčiny, tak aspoň nějaká změna :) A jinak se snažím se víc hýbat. Nebo spíše tančit :D Naše televize se umí připojit na internet, tak jsem si na youtube našla videa hry Just Dance a zkusila jsem i (latino) zumbu pro začátečníky - zítra to budu dělat asi znova, bylo to úžasné :D

3 Pay Pay | Web | 7. července 2015 v 9:14 | Reagovat

Já se jen o tebe bála, jestli si v pořádku, potom co jsem četla třeba u Angie :-/ jinak já tě naprosto chápu, já taky netrávím u netu celé dny, i když to u mě na blogu tak nevypadá :D protože teď je tolik informací kolem Teen Wolf až běda...ale to je je jiná :) trávím večery s taťkou na procházkách a celé odpoledne jsem třeba u babičky na zahradě, kde se práce vždy najde :) a ty si užívej léta a žádné chmury! I kdyby ses na ten blog chtěla vykašlat, tak tě naprosto chápu :) ale jedno vím, že bys mi tu chyběla :) takže ještě jednou užívej si volna! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama